Joanna Sempruch

Joanna Sempruch

Luxury Hospitality Specialist

Co się zmieniło w Stewarding Academy z początkiem 2020

Nowy rok zazwyczaj przynosi zmiany. Zmiana jest nieuchronna. To część naszego życia. To jak zareagujesz na zmianę zależy tylko od Ciebie. Możesz zobaczyć w niej korzyści i zrobić krok naprzód w najlepszym dla Ciebie kierunku, ale też możesz się jej przestraszyć i pozostać tam, gdzie jesteś, a nawet całkowicie się wycofać. My się zmian nie boimy, bo dobrze wiemy jak stawiać im czoła,. W 2020 będziemy Wam na bieżąco przekazywać, gdy coś się u nas zmienia. Zobaczycie, że zmieniamy się dla Was, a ofertę dostosowujemy do Waszych potrzeb. Poniżej kilka słów na temat zmian w Stewarding Academy z początkiem 2020.

W naszej zakładce Usługi zauważycie zmienione nazwy niektórych szkoleń, zaktualizowany cennik oraz inne nowości. Czas trwania 5-dniowego kursu Yacht Stewarding został wydłużony do 30 godzin a 3-dniowego Silver Service do 18 godzin. Czas trwania szkolenia Luxury SPA & Massage to teraz 2 dni i 12 godzin, podobnie jak kursu Luxury Interior Care. Do powyższych zmian dostosowaliśmy ceny.  W odpowiedzi na Wasze sugestie, w ofercie głównej pojawiło się nowe ekskluzywne szkolenie Cigar Etiquette oraz coaching językowy widniejący u nas jako English Coaching. 

Nadal polecamy dla Was i dla Waszych pracodawców warsztaty rozwojowe, w pełni personalizowane w zależności od bieżących i długofalowych potrzeb, na przykład Team Building lub Effective Communication. Takie warsztaty możemy zaprojektować w ramach integracji zespołu, np. wyjazdowej, na indywidualne zamówienie. Jesteśmy otwarci na współpracę, która pomoże danej organizacji zrealizować cele, a uczestnikom pomóc w radzeniu sobie z nowymi wyzwaniami na stanowisku pracy.

W 2020 nasze najczęściej zamawiane kursy i szkolenia odbywają się według harmonogramu w naszym kochanym Krakowie, co zauważysz wchodząc na zakładkę Wydarzenia. Jeśli potrzebujesz zamówić szkolenie w swojej lokalizacji, wiedz, że chętnie dojedziemy tam, gdzie potrzebujesz, jednak w przypadku zgromadzenia się grupy 3-5 osób i w zależności od rodzaju szkolenia. A jeśli na początek chcesz po prostu nas usłyszeć i porozmawiać, to zapraszamy do kontaktu.

O tym, że na naszym profilu na Facebooku ogłaszamy dostęp do bezpłatnego szkolenia online Living the dream, to zapewne już wiesz… a jeśli nie, to koniecznie sprawdź i obserwuj – być może warto.

W takim wydaniu jesteśmy z Wami do czerwca 2020. A co przyniesie jesień? Już wkrótce przekonacie się sami.

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email

Leave a Reply

Close Menu