Joanna Sempruch

Luxury Hospitality Specialist

[oferta pracy] ASYSTENT/KA COACHA-TRENERA z JĘZYKIEM ANGIELSKIM

W związku z dynamicznym rozwojem działalności szkoleniowo-doradczej Stewarding Academy poszukujemy do współpracy osoby na stanowisko:

Stanowisko:
Asystent/ka Coacha-Trenera

Miejsce pracy: do uzgodnienia

Oferujemy:
• praca w międzynarodowej firmie ze spójną misją
• bezpłatny udział w szkoleniach firmowych
• możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego i osobistego
• elastyczny grafik pracy (do 20h tygodniowo)
• przyjazna atmosfera pracy oparta na wzajemnym szacunku

Wymagania:
• umiejętność zastosowania biznesowego języka angielskiego oraz polskiego
• biegła znajomość obsługi programów komputerowych oraz narzędzi biurowych
• bardzo dobra organizacja pracy oraz zdolności  interpersonalne
• samodzielność, sumienność i dokładność podczas wykonywania obowiązków

Obowiązki:
• asysta w organizacji szkoleń w kraju i za granicą
• kontakt z klientami, firmami współpracującymi i pracownikami
• monitorowanie mediów społecznościowych

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby tej rekrutacji na adres: manager@StewardingAcademy.com z dopiskiem “Praca w Stewarding Academy” w tytule wiadomości.

This Post Has One Comment

  1. Avatar

    Interesująca oferta pracy, przekażę ją swoim znajomym