7stars only newest color 1

REACH FOR THE STARS MENU

Usługi skierowane aż do gwiazd

Dziękujemy za wybór naszych usług. PROMOCJE W PAŹDZIERNIKU: 1) przygotowanie CV na potrzebu jachtingu luksusowego dla wszystkich, którzy zakupią kurs w dniach 1-10/10 gratis, 2) 500 zł na nocleg w mieście, gdzie odbywa się kurs dla tych, którzy kupią kurs w dniach 10-20/10, 3) bilet na pociąg na terenie Polski w 2 strony dla tych, którzy dokonają transakcji za kurs w dniach 20-30/10. Promocje nie łączą się.

Entrée

Main

7 stars only stewarding academy small

SZTUKA SILVER SERVICE

3-dniowy kurs doskonalenia światowych stylów serwowania potraw, poziom 1-3, 535€/ 2250PLN/ 15h

7 stars only stewarding academy small

SZTUKA SILVER SERVICE

3-dniowy kurs doskonalenia światowych stylów serwowania potraw, poziom 1-3, 535€/ 2250PLN/ 15h

Dessert

Oferujemy spersonalizowane usługi coachingowe i szkoleniowe przybliżające do poziomu “7-gwiazdek”. Stawiamy na jakość oraz skuteczność zakotwiczenia nabytej wiedzy i trenowanych umiejętności, na międzykulturowe podejście do wykładanych zagadnień, a przede wszystkim na satysfakcję korzystających z naszych usług. Działamy w oparciu o naukę, doświadczenie i mistrzowskie kompetencje. Proponujemy indywidualne przygotowanie programów rozwojowych. 

Nasza propozycja obejmuje coaching kadry zarządzającej, klasyczne i innowacyjne kursy, warsztaty lub sesje edukacyjne w języku angielskim: silver service, luxury housekeeping, luxury laundry, luxury hospitality, savoir vivre, luxury floristry, effective communication in hospitality/ on super yachts, team work, crew coaching, team building – na zamówienie, a także w ustalonych terminach według kalendarium wydarzeń. Motywacyjne wystąpienia publiczne są również częścią naszej działalności. Proponujemy unikatowe wsparcie dla branży luksusowej gościnności z międzynarodowych mórz do lądu, z ziemi do gwiazd.

Close Menu