Joanna Sempruch

Joanna Sempruch

7-star Crew Coach

O tym jak dajemy radę w 2021…

Ostatni rok faktycznie przyniósł zmiany, ale zmiana i tak jest nieubłagalna. Pisałam o tym na początku 2020 przed wielką falą koronawirusa i zachęcam Cię do zerknięcia na to>>>  CO SIĘ ZMIENIŁO W STEWARDING ACADEMY Z POCZĄTKIEM 2020. Nadal podpisuję się pod zdaniami tam widniejącymi. Czyż nie są uniwersalne? Co prawda pandemia nie była na mojej liście zmian, ale skoro już jest, to mamy na nią rozwiązania. Najważniejsze, że jachty luksusowe nadal pływają i są od zawsze w pełni zabezpieczone przed narażaniem kogokolwiek na infekcje.

A co w Stewarding Academy 2021? Rok zaczął się dla nas bardzo intensywnie. Od początku 2021, przeszkoliliśmy ponad 100 osób z podstaw jachtingu luksusowego przy współpracy z Doradztwem Jachtingowym i uczelniami wyższymi w Szczecinie, w Gdyni, w Krakowie czy we Wrocławiu. Nadal jesteśmy otwarci na współpracę z firmami, które chciałyby dołączyć do akcji promowania kariery na jachtach luksusowych. Jest to dla nas bardzo ważne, aby wiedza o możliwościach jakie daje jachting luksusowy sięgała tam, gdzie zimują marzyciele-podróżnicy. Naszą misją jest pomoc takim osobom w spełnianiu marzeń o podróżach i o ciekawym stylu życia. Tę misję będziemy kontynuować w 2021 i przez kolejne lata.

Istotną zmianą w Stewarding Academy, która niezależnie od pandemii była nieuchronna, jest przeniesienie naszej działalności do Internetu. Tak, jesteśmy firmą szkoleniową, która prowadzi wszystkie szkolenia, treningi i warsztaty ze swojej oferty już całkowicie zdalnie, niezależnie od położenia geograficznego. Przetestowaliśmy różne metody działania. Ulepszyliśmy procesy obsługi Klienta i organizację sprzętu „za kulisami” po to, aby nasze kursy i szkolenia nie straciły na jakości będąc w wydaniu „online”. Teraz to już naprawdę tylko od Ciebie zależy jak bardzo zaufasz naszemu profesjonalizmowi. Prowadząc zdalnie szkolenia, pilnujemy, aby nasi Uczestnicy byli skoncentrowani na swoim nadrzędnym celu, aby nie zbaczali z kursu, aby nadal rozwijali się tak, jak gdyby pandemii nie było.

W 2021 w związku z globalnymi zmianami, mamy coraz więcej zapytań o szkolenia miękkie, dzięki którym kandydaci zdobywają bardziej uniwersalne kompetencje. Popularnością cieszy się specjalistyczny język angielski na potrzeby jachtingu luksusowego. Może jeszcze tego nie widać w Internecie, ale dla zainteresowanych mamy bardzo wygodne pakiety treningowe, które są czymś więcej niż zwykłe lekcje angielskiego. Pakiety te są personalizowane i szyte na miarę, wzbogacone o nacisk na etykietę żeglarską i na elementy protokołu dyplomatycznego obowiązującego na jachtach luksusowych. Są nauką komunikacji i radzenia sobie z nieporozumieniami w środowisku międzynarodowym. Dają szansę na rozwój tak naprawdę różnych umiejętności przydatnych w pracy za granicą. Wyważone poczucie humoru w języku morza? Tak, tak.

Dość interesującą zmianą jaka nas czeka jest… dostosowanie naszego kalendarza. W tym roku stawiamy na wysoką elastyczność w ustalaniu terminów szkoleń indywidualnych. Owszem, mamy pewien grafik i zarys tego, co będzie się wydarzać w każdym miesiącu, ale ponieważ od początku istnienia Academy wyróżnia nas butikowy i osobisty charakter, to chcemy, aby klient czuł się u nas wyjątkowo zaopiekowany. Od zawsze zalecamy, aby szkolenia zamawiać u nas z wyprzedzeniem dla zapewnienia bardzo wysokiej ich jakości, ale gdy zlecisz nam przygotowanie Cię do ważnej rozmowy o pracę na jachtach luksusowych w języku angielskim „na wczoraj”, nie pozostawimy Cię bez opieki. Skoro uczymy o serwisie 7-stars, o obsłudze personalnej, to chcemy też tym dla Was być.

To tak w skrócie o czterech głównych sprawach w 2021 w Stewarding Academy. Wyzwań jest znacznie więcej, bo kulisy działalności to naprawdę złożony proces, ale co to dla doświadczonego marynarza żeglarza. Proszę bądźmy razem w ten dziwny czas. Wspierajmy się na wzajem. Dostrzegajmy małe i duże potrzeby innych. Nieraz jedno kliknięcie „udostępnij”, jeden uśmiech może dla kogoś znaczyć tak wiele…
Życzę Wam dużo dystansu do obecnej sytuacji i wdzięczności za cokolwiek się wydarza oraz nadziei na lepszy świat. Niech szklanka będzie zawsze w połowie pełna! Ahoj, Twój 7-star Coach Joanna, living the dream…

Rok zaczął się dla Stewardig Academy bardzo intensywnie. Od początku 2021, przeszkoliliśmy ponad 100 osób...

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email

Leave a Reply

Close Menu