svg7 stars only whiteSVG

Reach for the stars with us

Reach for the stars with us

7stars only newest color 1

WITAMY

Sięgasz gwiazd ze Stewarding Academy

Stewarding Academy to miejsce dla ceniących luksus, rozwój i wysoką jakość. Podstawą naszej butikowej działalności jest wspieranie strategii zarządzania i spersonalizowanej obsługi w sektorze ekskluzywnej gościnności poprzez dedykowane usługi szkoleniowo-doradcze. Projektujemy i wdrażamy programy rozwojowe dla załóg super jachtów i samolotów luksusowych, dla personelu prywatnych rezydencji, a także dla właścicieli hoteli de luxe, restauracji, klubów golfowych oraz apartamentów premium. Szerzymy wiedzę z zakresu obsługi VIP zgodnie z aktualnymi międzynarodowymi trendami. Wspieramy konstruktywne postawy wśród uczestników szkoleń. Budujemy lojalność zespołów. Pomagamy w ustaleniu wartości i misji oraz kultury organizacyjnej danego luksusowego obiektu turystycznego czy mieszkalnego. Promujemy savoir vivre, skuteczność, a przy tym bezpieczeństwo pracy i zdrowy tryb życia. Nasi Partnerzy to m.in. Szkoła Morska w Gdyni, WSH we Wrocławiu, Maritime Safety & Security w Szczecinie, Szkoła Sommelierów, Hotel Rubinstein, Metropolo by Golden Tulip w Krakowie. Dokładamy wszelkich starań, aby efekty naszej pracy zabłysły jak niebo pełne gwiazd, a satysfakcja naszych Klientów i ich Gości oraz Partnerów była bezkresna. Od tego roku możemy pochwalić się Certyfikatem Jakości MSUES.

Założycielką i pomysłodawczynią Stewarding Academy (2014), w tym jedynej w Polsce profesjonalnej Szkoły Stewardes Jachtowych jest mgr Joanna Sempruch – dyplomowany coach i trener z wielosezonowym doświadczeniem w pracy na jachtach luksusowych i w obsłudze klienta VIP, wykładowca akademicki, absolwentka Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie, studiów podyplomowych Public Relations na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów dziennych na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, naczelna stewardes jachtowych (Chief Stewardess) z uprawnieniami. Od 2019 roku jest opiekunem merytorycznym studiów podyplomowych Elitarna Szkoła Stewardes Jachtowych w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu. W 2003 roku na Florydzie podjęła pierwsze prace na pokładzie jachtów luksusowych, a w 2006 ukończyła prestiżowy kurs Master Stewardess w American Yacht Institute. Ponadto odbyła liczne certyfikowane szkolenia z zakresu jachtingu, gościnności VIP, Silver Service i zarządzania we Francji, w Hiszpanii oraz w Polsce. W roli stewardessy jachtowej i managera pracowała dla wybitnych międzynarodowej klasy biznesmenów i dyplomatów, na jachtach, na lądzie, a także w powietrzu. Podróżniczka, pasjonatka języków obcych, odmiennych kultur oraz artystycznych wnętrz. W swojej pracy ceni sobie przede wszystkim partnerskie podejście z szacunkiem do swoich Klientów i Współpracowników.

Luxury Hospitality Entry

Book this 2h online starter and learn from experts about 7 star hospitality
Click Here

Introduction to yachting

Book this 2h online starter and learn about the yachting industry career
Click Here

Professional Yacht Stewarding

Book this 2h online starter and learn about yacht stewarding duties
Click Here
7stars only newest color 1
7stars only newest color 1

REFERENCJE

Opinie na temat naszych usług

7stars only newest color 1

Blog

Znajdziesz tu inspiracje i przemyślenia

7stars only newest color 1

Blog

Znajdziesz tu inspiracje i przemyślenia

7stars only newest color 1

Pytania i odpowiedzi

Z przyjemnością odpowiadamy na każde pytanie

Możesz zamówić nasze usługi drogą mailową: Manager@StewardingAcademy.com lub dzwoniąc bezpośrednio do Joanny +48 604 078 824 (+ 1GMT), pozostawiając swoje imię i nazwisko, nazwę organizacji, dane kontaktowe i możliwe daty realizacji zamawianej usługi. Będziemy niezmiernie wdzięczni za umówienie się na  video-rozmowę w konkretnym terminie z nami, abyśmy mogli właściwie i z uważnością określić Twoje potrzeby i zagwarantować jakość wyników naszej współpracy. Na niektóre usługi naszej Szkoły Stewardess Jachtowych można się zapisać przez systemy rezerwacyjne.

Przestrzegamy Kodeksu Etyki International Coach Federation oraz międzynarodowych standardów gościnności w sektorze jachtów luksusowych i butikowych hoteli. Nasze programy budowane są w oparciu o nasze doświadczenie w branży gościnności od 2003 roku, o twarde i miękkie kompetencje czy kwalifikacje potwierdzone dyplomami i certyfikatami uzyskanymi przez naszych trenerów, a także organizacyjną deklaracją uczenia się przez całe życie. Od lipca 2019 nasza firma została wyróżniona znakiem jakości MSUES, co oznacza, że świadczymy usługi edukacyjno-szkoleniowe, w tym doradcze oraz coaching według ściśle określonych standardów.

Chcielibyśmy to usłyszeć od Ciebie, ponieważ stale dostosowujemy naszą ofertę szkoleniową do wymagań rynku i stawiamy na naukę konkretnych umiejętności. Obserwujemy jednak, że zaawansowane umiejętności komunikacji w języku angielskim oraz savoir vivre są bardzo istotne w jakościowej obsłudze hotelarskiej. Język angielski to język międzynarodowy i język… morza. W trakcie naszych szkoleń jest wiele okazji, aby ćwiczyć powyższe umiejętności równolegle z twardymi umiejętnościami obsługi, takimi jak serwowanie imponujących drinków powitalnych, luksusowych przekąsek, posiłków składających się z wielu dań lub wykwintnego wina. Na zamówienie przygotowujemy również specyficzne szkolenia z komunikacji werbalnej i niewerbalnej dla zespołów jachtów czy hoteli. 

Nasze szkolenia są butikowe i spersonalizowane. Zapewniamy współczesne podejście do ekskluzywnej gościnności. Jesteśmy oddanymi specjalistami, którzy pomogą Ci osiągnąć sukces. Nasi zadowoleni klienci są najlepszą odpowiedzią na to pytanie.

7stars only newest color 1

Akredytacja

Certyfikaty jakości świadczące o poziomie naszych usług
szkola stewardes krakow znak jakości MSUES
Znak jakości małopolskich standardów usług edukacyjno-szkoleniowych
krakow szkola stewardes certyfikat kurs stewardes jachtowych
American Yacht Institute
Close Menu