svg7 stars only whiteSVG

Living the dream on luxury yachts

Reach for the stars

7stars only newest color 1

WITAMY

Sięgasz gwiazd ze Stewarding Academy

Wierzymy, że dzięki ciągłemu doskonaleniu umiejętności można dostarczać wyjątkowe usługi, a w rezultacie – sięgając gwiazd – przyczyniać się do szeroko rozumianej poprawy jakości życia. Promujemy postawy proekologiczne i proaktywne w odniesieniu do rosnącego sektora jachtów luksusowych i usług hotelarskich. Dbamy o człowieka, jego potrzeby i komfort w podróży. Obserwujemy najnowsze trendy w obsłudze HNWI, a także w branży szkoleniowej i doradczej. Jesteśmy grupą trenerów specjalizujących się w gościnności ekskluzywnejnajwyższej możliwie obsłudze VIP. W 2019 uzyskaliśmy Znak Jakości MSUES (Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno-Szkoleniowych) od Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. Chcemy być dla świata inspiracją w najprzyjemniejszej postaci. Pomagamy w procesie zmiany w stronę lepszej jakości życia.  Razem z naszymi Klientami tworzymy społeczność, która kocha podróżowanie i jest ciekawa świata.

Na bazie naszego wieloletniego doświadczenia,  szkolimy personel prywatnych lub czarterowych jachtów luksusowych, prywatnych lub korporacyjnych samolotów, a także prywatnych rezydencji. Skutecznie wdrażamy szyte na zamówienie projekty szkoleniowe zarówno w hotelach de luxe, restauracjach fine dining, w apartamentach premium oraz wszędzie tam, gdzie potrzebna jest dedykowana najwyższej jakości obsługa. Oferujemy specjalistyczne doradztwo z zakresu gościnności, wellness, jachtingu luksusowego i rozwoju biznesu hotelarskiego. Osoby indywidualne wspieramy w rozwoju i dążeniu do harmonizacji życia poprzez coaching indywidualny oraz organizację personalizowanych szkoleńkursów. Dokładamy wszelkich starań, aby efekty naszej pracy lśniły jak niebo pełne gwiazd

Główną instruktorką i założycielką Stewarding Academy (2014), w tym jedynej w Polsce elitarnej Szkoły Stewardes Jachtowych jest mgr Joanna Sempruch, dyplomowany Coach spełniający standardy ICF i Trener Rozwoju z wielosezonowym doświadczeniem w pracy na jachtach luksusowych od 2003 oraz w obsłudze klienta VIP, Chief Stewardess/ Interior Manager z aktualnymi certyfikatami STCW, wykładowca akademicki, absolwentka studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Europejskiej, Public Relations na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. W 2006 ukończyła kurs Master Stewardess w American Yacht Institute na Florydzie, co było początkiem jej drogi do stanowiska Chief Stewardess. Ponadto odbyła liczne szkolenia z zakresu żeglarstwa, gościnności VIP, sommelierstwa, Silver Service i zarządzania. Pracowała dla wybitnych biznesmenów i dyplomatów oraz rodzin królewskich na morzu, na lądzie, a także w powietrzu. Ma za sobą tysiące godzin doświadczenia jako szkoleniowiec i 7-star coach oraz stewardesa/ żeglarz/ marynarz. Entuzjastka dużych jachtów motorowych oraz artystycznych wnętrz. W swojej pracy ceni sobie przede wszystkim dbałość o najistotniejsze detale. Od 12 lat prowadzi własną firmę. Kocha podróże, języki obce i nieobce. Z radością organizuje szkolenia i wydarzenia współpracując z wyselekcjonowanymi trenerami-specjalistami.

Luxury Hospitality Entry

Zarezerwuj ten 2-godzinny starter online, aby poznać esencję "7-star hospitality"
Click Here

Introduction to yachting

Zarezerwuj ten 2-godzinny starter online i poznaj ścieżkę kariery w jachtingu
Click Here

Professional Yacht Stewarding

Zarezerwuj ten 2-godzinny starter online, aby poznać obowiązki stewardesy jachtowej
Click Here
7stars only newest color 1
7stars only newest color 1

REFERENCJE

Opinie na temat naszych usług

7stars only newest color 1

Pytania i odpowiedzi

Z przyjemnością odpowiadamy na każde pytanie

Możesz zamówić nasze usługi klikając na zakładkę ZAPISZ SIĘ, także drogą mailową i telefoniczną, pozostawiając swoje imię i nazwisko, nazwę organizacji, dane kontaktowe i możliwe daty realizacji zamawianej usługi, abyśmy mogli pozostać w kontakcie lub oddzwonić w ciągu 24h. Będziemy niezmiernie wdzięczni za umówienie się na  video-rozmowę w konkretnym terminie z nami, abyśmy mogli właściwie i z uważnością określić Twoje potrzeby i zagwarantować jakość wyników naszej współpracy. Na niektóre usługi naszej Szkoły Stewardes Jachtowych można się zapisać przez Facebook (sprawdź nasze profile> Szkoła Stewardes Jachtowych – Stewarding Academy Polska oraz Stewarding Academy – Luxury Hospitality Specialist).

Przestrzegamy Kodeksu Etyki International Coach Federation oraz międzynarodowych standardów gościnności w sektorze jachtów luksusowych i butikowych hoteli. Nasze programy budowane są w oparciu o nasze doświadczenie w branży gościnności od 2003 roku, o twarde i miękkie kompetencje czy kwalifikacje potwierdzone dyplomami i certyfikatami uzyskanymi przez naszych trenerów, a także organizacyjną deklaracją uczenia się przez całe życie. Od lipca 2019 nasza firma została wyróżniona znakiem jakości MSUES, co oznacza, że świadczymy usługi edukacyjno-szkoleniowe, w tym doradcze oraz coaching według ściśle określonych standardów.

Chcielibyśmy to usłyszeć od Ciebie, ponieważ stale dostosowujemy naszą ofertę szkoleniową do wymagań rynku i stawiamy na naukę konkretnych umiejętności. Obserwujemy jednak, że zaawansowane umiejętności komunikacji w języku angielskim oraz savoir vivre są bardzo istotne w jakościowej obsłudze hotelarskiej. Język angielski to język międzynarodowy i język… morza. W trakcie naszych szkoleń jest wiele okazji, aby ćwiczyć powyższe umiejętności równolegle z twardymi umiejętnościami obsługi, takimi jak serwowanie imponujących drinków powitalnych, luksusowych przekąsek, posiłków składających się z wielu dań lub wykwintnego wina. Na zamówienie bardzo starannie przygotowujemy również specyficzne szkolenia “team building” z komunikacji werbalnej i niewerbalnej dla zespołów jachtów czy hoteli wysoce spersonalizowane i pomagające w prowadzeniu danych organizacji.

Pasjonujemy się zagadnieniami związanymi z profilem naszej działalności. Nasze szkolenia są butikowe i spersonalizowane. Zapewniamy współczesne podejście do dylematów ekskluzywnej gościnności oraz do życia na jachcie. Ciągle się rozwijamy – uczestniczymy w międzynarodowych targach i konferencjach oraz w szkoleniach trenerskich, a także w tych specyficznych z zakresu hotelarstwa i jachtingu luksusowego, obsługi klienta, bezpieczeństwa żeglugi, a ponadto rozwoju osobistego. Jesteśmy oddanymi specjalistami gościnności ekskluzywnej rozumianej szeroko, którzy pomogą Ci osiągnąć sukces na wielu płaszczyznach. Nasi zadowoleni Klienci są najlepszą odpowiedzią na to pytanie. Pozostawiając pisemne referencje (które udostępniamy nowy Klientom na życzenie) przyczyniają się do potwierdzenia bardzo wysokiej jakości naszych usług. O tym możesz dowiedzieć się najlepiej, gdy zaaranżujesz spotkanie z nami.

7stars only newest color 1

Akredytacja

Certyfikaty jakości świadczące o poziomie naszych usług
szkola stewardes krakow znak jakości MSUES
Znak jakości małopolskich standardów usług edukacyjno-szkoleniowych
krakow szkola stewardes certyfikat kurs stewardes jachtowych
American Yacht Institute
Close Menu