Joanna Sempruch

Joanna Sempruch

Luxury Hospitality Specialist

Zostaliśmy wyróżnieni znakiem jakości MSUES

Z wielką radością informujemy, że w lipcu 2019 działalności Joanna Sempruch Academy został przyznany znak jakości MSUES, co oznacza, że świadczymy usługi edukacyjno-szkoleniowe według ściśle określonych standardów.

Co to daje naszym Klientom? Z jednej strony gwarancję, że korzystają z usług zarówno doradczych jak i szkoleniowych bardzo wysokiej jakości, a z drugiej strony, że – już wkrótce – będą mieli możliwość skorzystania z dostępnego prawie w każdym województwie dofinansowania dla małych i średnich przedsiębiorstw w ramach programu Bony Rozwojowe i Bony na Doradztwo.

Zachęcamy do wyszukania informacji na temat powyższych bonów – naprawdę warto się rozwijać, a szczególnie gdy finansowanie rozwoju jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy kilka godzin pracy i bony są pozyskane. Wiele uczelni proponuje dofinansowane studia podyplomowe, np. WSH we Wrocławiu, z którą to uczelnią mamy przyjemność współpracować. Sami zdobyliśmy takie bony na własny rozwój i mamy zamiar się dalej doskonalić, zgodnie z naszym założeniem “life long learning”. Zapraszamy do współpracy.

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email

Leave a Reply

Close Menu