Joanna Sempruch

Joanna Sempruch

7-star Crew Coach

Aktualności 2024

W tym roku kursy i szkolenia prowadzimy głównie online. Nasze szkolenia online są w pełni moderowane, to oznacza, że odbywają się z 100% uwagą profesjonalnego trenera umiejętności. Dajemy gwarancję, że nasze szkolenia online odwzorowują strukturę szkoleń stacjonarnych: składają się z teorii jak i z ćwiczeń praktycznych. Uczniowie otrzymują też oryginalne zadania domowe, które mają np. na celu symulować charakter pracy na jachtach luksusowych. W dodatku, tak jak dotychczas, nasza wspólna przygoda nie kończy się na samym kursie. Po ukończonym szkoleniu nadal możesz liczyć na wsparcie trenera prowadzącego. Każdy uczestnik kursu związanego z jachtingiem może dołączyć do zamkniętej grupy na facebook’u, która jest dedykowana i dotyczy tematów pracy na jachtach luksusowych.

Kontakt z nami jest bardzo łatwy. Połączysz się z nami z każdego zakątka świata – wystarczy zadzwonić używając na przykład aplikacji WhatsApp. Rozmowa telefoniczna, email oraz wiadomość SMS/ WhatsApp to najskuteczniejsze formy kontaktu ze Stewarding Academy. Na wiadomości przez Messenger oraz Instagram odpowiadamy mniej priorytetowo w tym momencie. Niestety, zdarzają nam się sytuacje niebezpieczne w sieci i te dwa ostatnie sposoby komunikacji nam się nie sprawdzają, tak dobrze jak kontakt telefoniczny lub za pomocą tradycyjnej poczty elektronicznej. Ostatnio doświadczamy bardzo dużych ilości fałszywych wiadomości i jest nam z tego powodu bardzo przykro. Na szczęście, ten komu bardzo zależy, aby solidnie przygotować się do sezonu na jachtach luksusowych znajdzie sposób, aby skontaktować się z nami skutecznie.

W lipcu, sierpniu, mimo to, że zwalniamy tempo jeśli chodzi o prowadzenie pełnowymiarowych szkoleń, to nadal serdecznie zapraszamy do korzystania z naszego wsparcia w rozwoju. Prowadzimy sesje rozwojowe dla wszystkich, którzy są na etapie zmiany życiowej, uczymy komunikacji w języku angielskim zbliżającej do osiągania określonych celów rozwojowych, a także łączymy się ze wszystkimi osobami zainteresowanymi kursami w nowym roku akademickim 2024/2025, który rozpocznie się u nas w tym roku po studencku, a mianowicie w październiku 2024. We wrześniu bowiem świętujemy 15-lecie naszej działalności i będziemy prowadzić szkolenia z okazji naszych urodzin w bardzo okazjonalnych cenach. Już wkrótce na stronie Stewarding Academy w zakładce “Calendar” pojawi się harmonogram nowych promocyjnych szkoleń i ich tytuły. Być może znajdziesz tutaj coś ciekawego dla siebie, co poprawi Twoją jakość życia na pokładzie jachtu luksusowego lub po zakończeniu kariery na jachtach.

Nowy semestr w 2024, to jest ten jesienno-zimowy, rozpoczniemy inaczej niż zwykle. Zaczniemy pracować inaczej, jeszcze bardziej butikowo i oryginalnie. Bądź z nami. Stewarding Academy to firma szkoleniowa, z którą rozwiniesz szeroki wachlarz kompetencji, poszerzysz swoje horyzonty tam, gdzie nie sięga wzrok, a wszystko po to, aby Twoje działania w zespole, w pracy, w domu przynosiły wyraźną korzyść Tobie i Twojemu otoczeniu. A więc jaki jest Twój najbliższy cel?

W tym roku kursy i szkolenia prowadzimy głównie online. Nasze szkolenia online są w pełni moderowane, to oznacza, że odbywają się z 100% uwagą profesjonalnego trenera umiejętności. Dajemy gwarancję, że nasze szkolenia online odwzorowują strukturę szkoleń stacjonarnych...

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email
Close Menu