Joanna Sempruch

Joanna Sempruch

7-star Crew Coach

Bezpłatne szkolenia online w Stewarding Academy

Stewarding Academy zaprasza wszystkich zainteresowanych sektorem jachtów luksusowych na bezpłatne 2-godzinne szkolenia online pod tytułem: “Living the dream – kariera na jachtach luksusowych”.

Dajemy szansę tym, którzy potrzebują dowiedzieć się więcej o sektorze super jachtów, a którzy nie mogą przybyć w miejsca, gdzie oferujemy darmowe prelekcje w tym temacie (np. Gdynia, Kraków, Katowice, Wrocław)

Najbliższe tego typu wydarzenie odbędzie się już 6 stycznia o godz. 11:00 (wersja polska) i o godz. 14:00 (wersja angielska). Poznaj szczegóły szkolenia “Living the dream – kariera na jachtach luksusowych”poniżej.

Biorąc udział w tym szkoleniu:

-dowiesz się więcej na temat specyfiki dynamicznie rozwijającego się sektora jachtingu luksusowego

-poznasz nowe możliwości i fascynującą ścieżkę kariery w podróży morskiej na jachtach luksusowych

-uzyskasz wskazówki dotyczące tego, jak przygotować się do poszukiwania pracy w jachtingu luksusowym

-usłyszysz o realnych możliwościach zarobkowych na stanowiskach, które Cię interesują

-zrozumiesz na czym polega najwyższy możliwie poziom obsługi gości VIP dużego jachtu luksusowego (super jachtu)

-będziesz w stanie wymienić kluczowe umiejętności mające zastosowanie w obsłudze gości jachtu luksusowego

-zainspirujesz się ilustracjami z życia na pokładzie największych jachtów luksusowych na świecie

-zapoznasz się z podstawowymi zwrotami w języku angielskim, które przydadzą się w obsłudze gości jachtu luksusowego (bonus dla chętnych)

W programie szkolenia:
Specyfika sektora jachtów luksusowych.
Nowe trendy w zatrudnieniu na największych jachtach luksusowych.
Kwalifikacje i kompetencje załogi na jachtach luksusowych.
Gościnność ekskluzywna na jachtach luksusowych.
Inspirujące ilustracje z pracy i podróży na jachtach luksusowych.

Szkolenie jest całkowicie bezpłatne! A w dodatku – ze względu na jego butikowy charakter – Ilość miejsc jest ograniczona, więc możesz liczyć na indywidualne podejście z naszej strony. Na początek uczestnicy przedstawiają się, informując o swoich potrzebach szkoleniowych, następnie otrzymują usystematyzowaną wiedzę jak wyżej w progrmie, a na koniec przedstawiana jest ścieżka kariery stewardesy jachtowej jako przykład zastosowania wiedzy w praktyce. Pokładamy nadzieje, że to szkolenie wskaże Ci drogę do celu oraz pozwoli Ci zapoznać się kompleksowo z tematem jachtów luksusowych zanim podejmiesz decyzję o dalszej edukacji w formie specjalistycznych kursów (tak, ta ścieżka edukacji jest u nas w Stewarding Academy jak najbardziej dostępna, a w dodatku stawiamy na umiejętności praktyczne jeszcze bardziej niż kiedykolwiek, wiemy też jak zdobyć wymagane kwalifikacje w ciągu maksymalnie miesiąca – czyż to nie jest piękne?).

Jeśli chodzi o samo szkolenie online to wymagane są na pewno: sprawnie działający Internet i ciche otoczenie na czas szkolenia. Bez tego ani rusz!

Rejestracja jest bardzo prosta. Wystarczy wysłać maila na Manager@StewardingAcademy.com o treści:

„Chcę zapisać się na bezpłatne szkolenie online Living the dream – kariera na jachtach luksusowych 6 stycznia, godzina 11:00” z podaniem danych takich jak:

  1. imię i nazwisko
  2. numer telefonu, na który możemy wysłać SMS z przypomnieniem
  3. oczekiwania względem szkolenia

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności. Zapewniamy, że Twoje dane są u nas bezpieczne, gdyż postępujemy zgodnie z ostatnią ustawą o ochronie danych osobowych.

Kilka słów o prowadzącej dla tych, którzy jeszcze o niej w mediach nie słyszeli poniżej, a zatem o mnie:-).

Mgr Joanna Sempruch – założycielka i pomysłodawczyni Stewarding Academy (2014), w tym pierwszej i jedynej w Polsce profesjonalnej Szkoły Stewardes Jachtowych, wykładowca akademicki, motywator z wielosezonowym doświadczeniem w pracy na jachtach luksusowych od 2003 roku oraz w sektorze ekskluzywnej gościnności (ponad 15 lat w obsłudze klienta VIP). Absolwentka studiów podyplomowych Coach i Trener – Partner w Rozwoju w Wyższej Szkole Europejskiej oraz Public Relations na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, a także studiów dziennych na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, naczelna stewardes jachtowych (Chief Stewardess/ Interior Manager), uczestniczka licznych międzynarodowych szkoleń, wystaw i konferencji w temacie jachtów luksusowych, wellness i hotelarstwa. Ma na swoim koncie setki godzin dzielenia się wiedzą i umiejętnościami. Pracowała dla wybitnych biznesmenów i dyplomatów oraz rodzin królewskich na morzu, na lądzie, a także w powietrzu.

Stewarding Academy zaprasza wszystkich zainteresowanych sektorem jachtów luksusowych na bezpłatne 2-godzinne szkolenia online...

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email
Close Menu