Joanna Sempruch

Joanna Sempruch

7-star Crew Coach

Co się zmieniło w Stewarding Academy z początkiem 2020

Nowy rok zazwyczaj przynosi zmiany. Zmiana jest nieuchronna. To część naszego życia. To jak zareagujesz na zmianę zależy tylko od Ciebie. Możesz zobaczyć w niej korzyści i zrobić krok naprzód w najlepszym dla Ciebie kierunku, ale też możesz się jej przestraszyć i pozostać tam, gdzie jesteś, a nawet całkowicie się wycofać. My się zmian nie boimy, bo dobrze wiemy jak stawiać im czoła. W 2020 będziemy Wam na bieżąco przekazywać, gdy coś się u nas zmienia. Zobaczycie, że zmieniamy się dla Was, a ofertę dostosowujemy do Waszych potrzeb. Poniżej kilka słów na temat zmian w Stewarding Academy z początkiem 2020.

W naszej zakładce Usługi zauważycie zmienione nazwy niektórych szkoleń, zaktualizowany cennik oraz inne nowości. Czas trwania 5-dniowego kursu Yacht Stewarding został wydłużony do 30 godzin a 3-dniowego Silver Service do 18 godzin. Czas trwania szkolenia Luxury SPA & Massage to teraz 2 dni i 12 godzin, podobnie jak kursu Luxury Interior Care. Do powyższych zmian dostosowaliśmy ceny.  W odpowiedzi na Wasze sugestie, w ofercie głównej pojawiło się nowe ekskluzywne szkolenie Cigar Etiquette oraz coaching językowy widniejący u nas jako English Coaching. 

Nadal polecamy dla Was i dla Waszych pracodawców warsztaty rozwojowe, w pełni personalizowane w zależności od bieżących i długofalowych potrzeb, na przykład Team Building lub Effective Communication. Takie warsztaty możemy zaprojektować w ramach integracji zespołu, np. wyjazdowej, na indywidualne zamówienie. Jesteśmy otwarci na współpracę, która pomoże danej organizacji zrealizować cele, a uczestnikom pomóc w radzeniu sobie z nowymi wyzwaniami na stanowisku pracy.

W 2020 nasze najczęściej zamawiane kursy i szkolenia odbywają się według harmonogramu w naszym kochanym Krakowie, co zauważysz wchodząc na zakładkę Wydarzenia. Jeśli potrzebujesz zamówić szkolenie w swojej lokalizacji, wiedz, że chętnie dojedziemy tam, gdzie potrzebujesz, jednak w przypadku zgromadzenia się grupy 3-5 osób i w zależności od rodzaju szkolenia. A jeśli na początek chcesz po prostu nas usłyszeć i porozmawiać, to zapraszamy do kontaktu.

O tym, że na naszym profilu na Facebooku ogłaszamy dostęp do bezpłatnego szkolenia online Living the dream, to zapewne już wiesz… a jeśli nie, to koniecznie sprawdź i obserwuj – być może warto.

W takim wydaniu jesteśmy z Wami do czerwca 2020. A co przyniesie jesień? Już wkrótce przekonacie się sami.

W naszej zakładce Usługi zauważycie zmienione nazwy niektórych szkoleń, zaktualizowany cennik oraz inne nowości...

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email
Close Menu