Joanna Sempruch

Joanna Sempruch

7-star Crew Coach

EXTRAORDINARY IMAGE kompleksowe warsztaty zarządzania wizerunkiem

Wizerunek to podstawa i ważny aspekt naszego życia, zarówno zawodowego, jak i osobistego. Czy się z tym zgadzasz czy nie, to jednak coś w tym jest jeśli się głębiej zastanowisz, bo przecież “jak Cię widzą, tak Cię piszą”.

Dlatego poprzez Stewarding Academy zaproponowałam warsztaty skierowane do wszystkich, którzy chcieliby poprawić swój profesjonalny image. Warsztaty te projektuję osobiście w zależności od tego, czy zlecone mi zadanie dotyczy wizerunku indywidualnego w tym prezentacji CV podczas rozmowy o pracę w hotelarstwie ekskluzywnym, w obsłudze VIP na jachtach (nie piszę CV za kogoś jedynie pomagam o nim opowiedzieć), czy też wizerunku obiektu hotelarskiego w internecie lub w pozostałych mediach, a także w oczach gości – tu zapowiada się przede mną nowe wyzwanie, ale o tym dla zainteresowanych. Pracuję projektowo i procesowo mając z tego powodu dużo osobistej satysfakcji, gdy obserwuję zmiany na lepsze na przestrzeni czasu u moich Klientów, którzy podjęli się dłuższej współpracy.

Czy wiecie, że udoskonalenie wizerunku, może okazać się bardzo dobrym krokiem do poprawy jakości życia ogólnie? Wiem coś o tym z własnego doświadczenia, którym chętnie się dzielę. Co o tym sądzisz?

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email
Close Menu